Avast Antivirüs Home Edition
Avast Home Edition antivirüs programı, Türkçe arayüzü, kolay kullanımı, bilgisayarınızın güvenliğini tamamıyla sağlayan modülleri, internet koruması, e-posta denetimi vb. birçok özelliğinin yanında ücretsiz olmasıyla her bilgisayarda olması gereken bir antivirüs programı. P2P ve anlık mesajlaşma uygulamaları için özel güvenlik modülü içeriyor. Saldırı tespit sistemi (Intrusion Detection System) ile network güvenliğinizi sağlıyor. Kendini otomatik olarak güncelleştirebilen Avast, 64-bit Windows işletim sistemlerine de destek veriyor.

Avast ev kullanıcıları için ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır.
avastı ücretsiz olarak kullanabilmek için kayıt sayfasından kayıt yaptırmanız yeterlidir.
Avastı ücretsiz olarak kullanmak için kayıt sayfası Tıklayınız
İndirmek İçin Tıklayınız
Avast Antivirüs Home Edition
Toplam 123 defa indirilmiştir.
Yorumlar
Paylaşım için teşekkürler.Ben iki yıldır avast kullanıyorum. İşletim sistemin Wista 64 bit. Bu güne kadar bir sorunla karşılaşmadım.Bazı kişilerin sistemi yavaşlatır fikrinede katılmıyorum.
Ayrıca verilen bir yıllık key süresi dolunca tekrar bir yıl uzatabiliyorsun. Hiç bir ücrette ödenmiyor ama bunun için tabiki ev kullanıcısı olmak gerekiyor.
Emeginize sağlık.Selamlar.
Safa Başnur   29.09.2009
Çok güzel paylaşım için teşekkürler.
Elif Ece İstanbul   11.11.2009
ben kaspersky anti virus 2010 kullanıyordum ama knight online trojen war diyip bilgisarayı kasıyor inş burda boyle birsey olmaz
yunus emre uzun   15.06.2010