Adsl Kota Hesaplama
Adsl bağlatılı internetinizin kotayı aşıp aşmadığını öğrenmenin en kesin ve kolay yolu Ttnet kota sorgulama sayfasını kullanmaktır.

Adsl Kota hesaplama programı indirmenize gerek kalmadan günlük olarak kotanızı aşıp aşmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Çünkü bu programlar internet kotanızı sağlıklı ölçememektedirler. Bilgisayarınız Modemle iletişimde olduğu süre zarfında internetiz kesik olsa dahi kullanıyormuş gibi veri akışı gösterebilmektedirler.

Adsl faturalarınızda sürprizler yaşamamak yüksek rakamlar ödememek için mutlaka TTnet Adsl Kota Sorgulama Sayfasını kullanın.

Kotanızı görebilmeniz için kullanıcı adı ve şifrenizi bilmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı adınız adınızsoyadınız@ttnet veya telefon numaranız olabilir. Şifreler genellikle şehir içi telefon numaranız olarak belirlenmektedir.

Eğer şifrenizi ve kullanıcı adınızı bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini 4440375 i arayarak öğrenebilirsiniz.

Kota Sorgulama Sayfasına gitmek için tıklayınız TTnet Adsl Kota Sorgulama Sayfası
Yorumlar
aslında benim yardıma ihtiyacım var hemde acil nette herhangi bir sayfada gezinirken masa üstü ögelerinden birini açınca diger sayfa siliniyor ikisini de kullanmak istiyorum herhangi biri kapanmadan yardım edin
gülsüm   24.10.2009
başlattan denetim masasına gel ordan klasor seceneklerını sec en ustte (tum klasorlerı aynı pencerede ac) var sende o secılı buyuk ıhtımal alttakı secenegı sec (her klasoru kendı penceresınde ac )bi oyle dene bakalım olmadı masa ustundekı ogelerı degıstırırsın :))
agah   27.08.2010