Teamviewer Başka Bilgisayara Bağlanma Programı
İnternette sizden sürekli yardım isteniyorsa, akrabalarınız ve arkadaşlarınız sürekli sizi evlerine çağırıyorlarsa artık eve gitme derdinden kurtulabilirsiniz.

Teamviewer programı ile başka bilgisayarlara uzaktan bağlanabilir, kendi bilgisayarınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz.

Teamviewer programının çalışabilmesi için programın hem kendi bilgisayarımıza hemde bağlanılacak bilgisayarlara kurulmuş olması gerekir.

Kurulum oldukça basittir. Diğer programlar kurulurken herşeyi kabul edip, olumlu cevaplar veriyorsak bu defa da aynısını yapacağız. Burada tek önemli nokta şifre kısmıdır. Bu şifre unutmayacağımız birşey olmalıdır. Çünkü yardım istediğimizde diğer kişilerin bağlanabilmesi için bu şifreyi onlara vermemiz gerekir.

Teamviewer hack amaçlı kullanılamaz, istediğimiz zaman bağlantı sağlayamayız. Programın diğer bilgisayara bağlabilmesi için her ikisinde de çalışıyor olması gerekir. Sadece bu da bağlanmak için yeterli değildir. Bağlanılacak bilgisayarın id numarasını ve şifresinide bilmemiz gerekir.
İndirmek İçin Tıklayınız
Teamviewer Başka Bilgisayara Bağlanma Programı
Toplam 2492 defa indirilmiştir.
Yorumlar
Site yönetimine teşekkürler...
Teamviewer proğramını uzun zamandır kullanmaktayım ve bir çok bilgisayar kullanıcısı dostuma yardımcı oldum ve olmaktayım.
Konunun önemine binaen paylaşımda bulunmanız oldukça yerinde bir sunum olmuş.
Teşekkür etmek istedim.
Safa Başnur   10.11.2009